• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 799

15721270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602220 15721270 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,89 m2 z dużym tarasem w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest n...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 482 235 PLN (11 580 zł/m2)

3
-
128 m2
2024
15692136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24038815 15692136 Opiekun oferty Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 56,16 m2 z loggią, mieszczącego się na wysokim 10 piętrze.Mieszkanie położone jest w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

898 500 PLN (16 045 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15686870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952796 15686870 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (22 185 zł/m2)

1
1
27 m2
2012
15682025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23869273 15682025 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości**Cena do negocjacji*Podstawowe informacje:Działka budowlana w Kudowie-Zdrój, pow. 2484 m2, media w odległości 100 m od działki. Jest możliwość zakupu także dwóch ...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

621 000 PLN

-
-
2484 m2
-
15680846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23836741 15680846 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece!Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFR...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (20 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2012
15677448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23790715 15677448 Opiekun nieruchomości:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425telefon 602 101 602Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,62 m2 z dwoma ogrodami, znajdujące się w budynku z 2020 roku w inwestycji Port PopowiceOtoczenie nieruchomości:Lokaliz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 554 zł/m2)

3
1
74 m2
2020
15675033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23742242 15675033 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Podstawowe informacje:Wyjątkowa oferta domu wolnostojącego a niebanalnej architekturze. Funkcjonalne połączenie dwóch brył typu stodoła z bryłą budynku parterowego w układzie litery H. Takie rozwiązanie ar...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 500 000 PLN (7 184 zł/m2)

6
2
348 m2
2025
15674003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23719987 15674003 Opiekun Oferty:Tomasz Leiman602 101 602Do sprzedania dwie działki obok siebie nr. 13119 oraz 13120 we wsi Piszkawa gmina Oleśnica. Działki znajdują się blisko terenów zielonych oraz budynków jednorodzinnych.17 km od granic Wrocławia,-40 minut autem d...

Piszkawa (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

255 000 PLN

-
-
1700 m2
-
15672325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691414 15672325 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Wyjątkowo rzadko pojawiające się mieszkanie, jedno z ośmiu, które w budynku Sky Tower mają taras....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
177 m2
2007
15672082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23686074 15672082 W pełni wykończone i umeblowane, 3 kawalerki z gotowymi kuchniami i łazienkami. Nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, dzięki czemu idealnie nadają się do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz.Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

873 644 PLN (16 179 zł/m2)

3
3
54 m2
2019
15671740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23676963 15671740 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w zadbanej kamienicy na Ołbinie, w pobliżu centrum.Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Blisko centrum, z pełną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (10 123 zł/m2)

2
-
73 m2
1920
15666902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23591361 15666902 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry!Otoczenie nieruchomości:Pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra, malowniczo położona u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki ...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

179 820 PLN

-
-
1332 m2
-