• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 167

15849478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969227 15849478 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105,35 m, położone przy ul. Piastowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Wrocła...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 900 PLN (11 428 zł/m2)

3
1
105 m2
1905
15890487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878377 15890487 PLUARuBez podatku PCC-2%Funkcjonalne 3 pokoje z loggią 64,8 m² Nad Odrą PremiumNa sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Nieruchomość znajduje ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

858 896 PLN (13 420 zł/m2)

3
2
64 m2
2027
15646033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23213679 15646033 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i urokliwego mieszkania w kamienicy! Jeśli szukasz mieszkania z duszą to ta oferta jest dla Ciebie! Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602Mieszkanie, w którym stworzono harmonijną prz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

915 000 PLN (13 071 zł/m2)

3
-
70 m2
1900
15888458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814316 15888458 Kawalerka z loggią i rzadko spotykane duże przeszklenia Śródmieście WrocławiaOpiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347 +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje na wrocławskim Śródmieściu, w otoczeniu terenów zielonych ora...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

566 732 PLN (15 317 zł/m2)

3
1
37 m2
2027
15867268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27343120 15867268 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 7-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna jako gotowa inwestycja pod wynajem, dzięki dużej liczbie pokoi i świetnej loka...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 999 PLN (15 385 zł/m2)

7
2
78 m2
2014
15884718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710217 15884718 W pobliżu znajdują się Ogród Botaniczny i Park Tołpy, Urząd Pocztowy, Ostrów Tumski, Plac Grunwaldzki. Generalnie jest to świetna lokalizacja skąd wszędzie jest naprawdę blisko.Mieszkanie wykonane z materiałów wysokiej jakości, np. podłoga dębowa ole...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 480 000 PLN (21 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2013
15464902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19145453 15464902 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze 28 m2.-Mieszkanie jest pięknie doświetlone, posiada balkon, umiejscowione w okolicy ogródków działkowych cisza, spokojni sąsiedzi a jednocześnie bardzo blisko centrum.-Do budynków Architektury 5 min spac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

475 000 PLN (16 964 zł/m2)

1
-
28 m2
2000
15865701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304873 15865701 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 38m², położone na wysokim parterze w bloku z windą we Wrocławiu – w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji – centrum Wrocławia zapewnia szybki dostęp do najważni...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (12 632 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15839984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26763132 15839984 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych.Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowane, z bardzo dobrą dostępnością do usług. W pobliżu duże tereny zielone - Pak To...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

495 000 PLN (14 559 zł/m2)

2
-
34 m2
1968
15882047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27655643 15882047 Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (Archicom).Zalety:- Funkcjonalny projekt architekta – maksymalne wykorzystanie przestrzeni, wykończone pod właściciela- Mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 900 PLN (19 429 zł/m2)

1
-
34.48 m2
2021
15877190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562565 15877190 Bardzo dobra lokalizacja – około 10–15 minut spacerem do Rynku. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne.Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną pod wynajem krótko- lub długote...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

275 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
-
15 m2
1890
15858379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27146984 15858379 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 23,49 m². Znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne; dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest bardzo niski czynsz (340 PLN z funduszem remontowym). Okna wychodzą n...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

375 000 PLN (15 964 zł/m2)

2
-
23.49 m2
1923