• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 168

15858379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27146984 15858379 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 23,49 m². Znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne; dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest bardzo niski czynsz (340 PLN z funduszem remontowym). Okna wychodzą n...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

375 000 PLN (15 964 zł/m2)

2
-
23.49 m2
1923
15377508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17178471 15377508 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5m2.Nieruchomość składa się z:- salonu- sypialni 1- sypialni 2- kuchni- łazienki- przedpokoju.Do mieszkania przynależy balkon oraz duża piwnica (6,25m2).Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 900 PLN (10 343 zł/m2)

3
-
72.5 m2
1930
15889749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860869 15889749 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,9 m2 z balkonem znajdujące się na Śródmieściu - w cichej uliczce tuż przy ogródkach działkowych. Przeniesienie własności możliwe we Wrześniu.OPIEKUN OFERTYREAL ESTATE AGENTSzymon Mazur telefon 602 10...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
-
66 m2
2002
15781219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823300 15781219 Super OKAZJA dla inwestora tylko 250tys. !!!Na sprzedaż lokal użytkowy po remoncie obecnie przekształcony na mieszkanie o powierzchni 16,46 m².To urokliwe, małe mieszkanie znajduje się w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Jedności Narodowej, w samym ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

235 000 PLN (14 688 zł/m2)

1
1
16 m2
1936
15527010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20522560 15527010 Mieszkanie z widokiem na park - Kępa Mieszczańska !!!!Mieszkanie dla pary, singla a także inwestora (w tym miejscu zawsze się wynajmie w dobrej cenie) z widokiem na park w najbardziej pożądanej wrocławskiej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej.Idea...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (20 698 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15888145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803176 15888145 2 pokoje z balkonem &124; Śródmieście &124;38,19 m &124; kamienica &124; gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnejkamienicy z cegły na granicy Śródmieścia i Starego Miasta we W...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 000 PLN (13 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1920
15872064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27485278 15872064 Opiekun oferty:Sebastian Matczak602 101 602Licencja PFRN nr 317262-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kępa MieszczańskaOtoczenie nieruchomości:- inwestycja z całodobową ochroną, monitoringiem, cichobieżnymi windami, klubem mieszkańca, siłownią i wieloma ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (20 265 zł/m2)

2
-
34 m2
2019
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15647632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23239293 15647632 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem 55 m² Biskupin przy parku Lokalizacja: Wrocław, Biskupin Powierzchnia: 55 m² Piętro: wysoki parter w 4-piętrowym budynku (rok budowy: 1964) Pokoje: 2 duże, słoneczne i niezależne Kuchnia: osobna Stan: do remontu...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 900 PLN (12 362 zł/m2)

2
-
55 m2
1964
15831026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685415 15831026 2-pokojowe mieszkanie z loggią i wnęką garderobianą Nowoczesny budynek Wystawa południowaOpiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347 +48 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowa inwestycja zlokalizowana jest w zielonej części wrocławskiego Śr...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 023 PLN (13 149 zł/m2)

2
1
54 m2
2027
15831010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26685047 15831010 5-pokojowy apartament z balkonem i tarasem 2 łazienki ponad 40-metrowy salon nowoczesna inwestycja w ŚródmieściuOpiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347 +48 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowa inwestycja zlokalizowana jest w zielonej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 960 681 PLN (15 561 zł/m2)

5
2
126 m2
2027
15888965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27835580 15888965 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią oraz dużymi przeszkleniami na wrocławskiem ŚródmieściuOpiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347 +48 602 101 602Otoczenie nieruchomościInwestycja powstaje na wrocławskim Śródmieściu, w otoczeniu tere...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 650 PLN (15 147 zł/m2)

3
1
52 m2
2027