• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 167

15771027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25569165 15771027 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712 tel. 602 102 602Dwie kawalerki w jednym mieszkaniu po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości:Ciąg pięknych, przedwojennych kamienic przy ul. Jedności Narodowej. Bezpośrednio przed budynki...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (13 491 zł/m2)

2
2
53 m2
1930
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909
15786249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900095 15786249 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrumOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo dobrze skomunikowany z całym Wrocławiem. Blisko nieruchomoś...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 093 zł/m2)

2
1
54 m2
1905
15757291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25297109 15757291 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia, miejscu, w którym puls miasta jest wyczuwalny 365 dni w roku. Mieszkanie mieści się na płycie Rynku, na pierwszym piętrze z obustronną wystawą okien - z jednej strony wyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 949 000 PLN (22 929 zł/m2)

4
1
85 m2
1955
15757265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296869 15757265 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (18 760 zł/m2)

2
1
25 m2
1909
15617266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22539465 15617266 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Cena do negocjacji!Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 120 m2, na ul. Nowowiejskiej, na 1. piętrze w kamienicy, po kapitalnym remoncie w 2007 roku. 4 pokoje, 3 sypialnie, otwarta kuchnia, łazienka, niezależ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

4
-
120 m2
1904
15757264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296868 15757264 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,9 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (17 370 zł/m2)

2
1
27 m2
1909
15752917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25181399 15752917 Opiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 101licencja PFRN nr 28332Prezentuję wyjątkowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia - na wrocławskim Zalesiu,To przestrzeń stworzona dla osób ceniącyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 720 400 PLN (40 002 zł/m2)

2
1
168 m2
2023
15691988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24030376 15691988 Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym położeniu blisko centrum miasta. Zapraszamy do obejrzenia videoprez...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 070 000 PLN (22 258 zł/m2)

3
2
93 m2
2020
15758562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25324467 15758562 Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym garażem w zadbanej kamienicy.Budynek i otoczenie nieruchomości:Kamienica przeszła remont dachu oraz elewacji (zarówno od frontu, jak i od podwórza). W najbliższym czasie planowany jest remont kla...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 189 000 PLN (12 516 zł/m2)

4
2
95 m2
1938
15723702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24637224 15723702 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Najważniejsze informacje:- Klatka schodowa i dach po remoncie,- Zdjęcia salonu to wizualizacje, - Mieszkanie do remontu idealne do personalizacji,- Zachowana oryginalna stolarka dr...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (12 535 zł/m2)

4
-
71 m2
1930