• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 509

15742199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24988988 15742199 Mieszkanie 4-pokojowe idealna dla inwestora lub rodziny 82 m2 Przedmieście OławskieOpiekun nieruchomości:Sylwia Bednarskatelefon 602 101 602Numer licencji pośrednika 31049*** wyłącznie w biurze SDP***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

705 000 PLN (8 704 zł/m2)

4
1
81 m2
1880
15723606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634454 15723606 Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ostrów Tumski to wizytówk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (19 212 zł/m2)

3
1
52 m2
1905
15723041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629895 15723041 Opiekun oferty: TOMASZ LEIMANPFRN nr.28679tel. 602 101 602Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel Wings Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość mieści się 10 min drogi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 599 000 PLN (34 579 zł/m2)

3
2
133 m2
2010
15700660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24194500 15700660 Nowe budownictwo z ogródkiemOpiekun oferty:Anna Hudaktel. 602 101 602Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,65 m2 m2, położone na parterze w zadbanym bloku na Hubach!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie mieści w dzielnicy Huby, w bliskim są...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (14 780 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15691988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24030376 15691988 Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym położeniu blisko centrum miasta. Zapraszamy do obejrzenia videoprez...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 070 000 PLN (22 258 zł/m2)

3
2
93 m2
2020
15686319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23940722 15686319 Opiekun nieruchomości:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425telefon 602 101 602Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,78 m2 z ogrodem i tarasem znajdujące się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2017 roku na Nowych Żernikach.Ot...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

940 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
-
64 m2
2017
15671741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23676964 15671741 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

414 700 PLN (13 377 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15639731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23049747 15639731 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na piątym piętrze budynku przy ul. Krynickiej.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu.Otoczenie nieruchomości:Ni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

4
-
66 m2
1976
15638033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23001717 15638033 OPIEKUN OFERTY:Barbara Bober602 101 602 *klucze w biurze*3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona na osiedlu Huby. W okolicy dużo sklepów, lokal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

875 010 PLN (9 832 zł/m2)

3
-
89 m2
1908
15619508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22590056 15619508 Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 29.48 m2,- Sypialnia 12.51 m2,- Sypialnia 12.27 m2,- Łazienka 3.44 m2.Do mieszkania przynależy taras.Najważniej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 077 780 PLN (18 908 zł/m2)

3
-
57 m2
2019
15758562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25324467 15758562 Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym garażem w zadbanej kamienicy.Budynek i otoczenie nieruchomości:Kamienica przeszła remont dachu oraz elewacji (zarówno od frontu, jak i od podwórza). W najbliższym czasie planowany jest remont kla...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 189 000 PLN (12 516 zł/m2)

4
2
95 m2
1938
15752651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25172971 15752651 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 150,24 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod funkcję usługowo-biurową, ale dzięki układowi i dużej p...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 727 760 PLN (11 518 zł/m2)

1
1
150 m2
2024