• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 509

15745907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065684 15745907 Opiekun oferty:Maciej Suwałatel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie uroki życia w mieście i bliskość cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15736975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24883005 15736975 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę miejskiego ż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (11 607 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15727837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24726212 15727837 Opiekun oferty Krzysztof Dudektel. 602 101 602 Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój i zieleń, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć relaks i odpoczynek na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (16 486 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15723880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24643899 15723880 Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1900
15723702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24637224 15723702 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Najważniejsze informacje:- Klatka schodowa i dach po remoncie,- Zdjęcia salonu to wizualizacje, - Mieszkanie do remontu idealne do personalizacji,- Zachowana oryginalna stolarka dr...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (12 535 zł/m2)

4
-
71 m2
1930
15692136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24038815 15692136 Opiekun oferty Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 56,16 m2 z loggią, mieszczącego się na wysokim 10 piętrze.Mieszkanie położone jest w...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

898 500 PLN (16 045 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15686870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952796 15686870 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (22 185 zł/m2)

1
1
27 m2
2012
15680846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23836741 15680846 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece!Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFR...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (20 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2012
15677448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23790715 15677448 Opiekun nieruchomości:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425telefon 602 101 602Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,62 m2 z dwoma ogrodami, znajdujące się w budynku z 2020 roku w inwestycji Port PopowiceOtoczenie nieruchomości:Lokaliz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 554 zł/m2)

3
1
74 m2
2020
15672325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691414 15672325 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Wyjątkowo rzadko pojawiające się mieszkanie, jedno z ośmiu, które w budynku Sky Tower mają taras....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
177 m2
2007
15672082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23686074 15672082 W pełni wykończone i umeblowane, 3 kawalerki z gotowymi kuchniami i łazienkami. Nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, dzięki czemu idealnie nadają się do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz.Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

873 644 PLN (16 179 zł/m2)

3
3
54 m2
2019
15671740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23676963 15671740 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w zadbanej kamienicy na Ołbinie, w pobliżu centrum.Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Blisko centrum, z pełną ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (10 123 zł/m2)

2
-
73 m2
1920