• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 640

15886799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe. Idealne dla rodziny lub do wynajmu. 27766955 15886799 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.Opis nieru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15886050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746442 15886050 STALOWA PRETFICZANa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża piwnica o powierzchni około 14 m, co stanowi istotny atut i zapewn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

854 000 PLN (13 138 zł/m2)

3
1
65 m2
1915
15883802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675847 15883802 MIEJSCA PARKINGOWE, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za każde miejsce 300 zł za miesiąc. Bez prowizji. BN Open House, tel:...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

300 PLN (15 zł/m2)

11
-
20 m2
2020
15835071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728060 15835071 OSTATNIE 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze w gruntownie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. H. Kołłątaja 23. Inwesty...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (14 912 zł/m2)

2
1
57 m2
2025
15838639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732409 15838639 DO WYNAJĘCIA 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku, z windą, pięknym ogrodem, podjazdami dla osób niepełnosprawnych i garażem podzie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (61 zł/m2)

2
1
65 m2
2014
15778409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25751265 15778409 NA SPRZEDAŻ: Luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym balkonem ponad 22m. Zapraszam do zapoznania się z ofertą spr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (18 429 zł/m2)

3
2
70 m2
2024
15512943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20182767 15512943 NOWA CENA!PLAC KOŚCIUSZKI BAŁUCKIEGO, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem krótko lub długoterminowy. Na parterze 4-pietrowego budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 090 000 PLN (13 293 zł/m2)

4
1
82 m2
1933
15889712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860422 15889712 Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 6024-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 87 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na Gaju. Otoczenie nieruchomości: Gaj, to jedna z najpopularniejszych części ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (15 517 zł/m2)

4
1
87 m2
2005
15776331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702920 15776331 Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje możliwość dokupienia ok. 160 m sąsiedniej działki w bardzo atrakcyjnej cenie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (6 658 zł/m2)

4
1
120 m2
1930
15853724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27055139 15853724 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (26 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024