• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 643

15889672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27858464 15889672 Opiekun oferty: Kinga Ustyniaktel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 47,52 m2, położone jest na parterze 2-kondygnacyjnego budynku.Wejście do budynku od strony ogólnodostępnego podwórka, na którym można swobodnie zapark...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 PLN (29 zł/m2)

2
-
47 m2
1920
15782208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25837753 15782208 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości ---Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie!Otoczenie nieruchomości:- zielona okolica- cisza i spokój- dookoła dużo punktów handlowych i usługow...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
55 m2
1936
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15846362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26884192 15846362 Trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej, modułowej przestrzeni. Usytuowany w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i w bezpośredniej bliskości park...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15886020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746322 15886020 Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. NowodworskaJeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod Twoje potrzeby i preferencje, to ta oferta jest dla C...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

500 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15781219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823300 15781219 Super OKAZJA dla inwestora tylko 250tys. !!!Na sprzedaż lokal użytkowy po remoncie obecnie przekształcony na mieszkanie o powierzchni 16,46 m².To urokliwe, małe mieszkanie znajduje się w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Jedności Narodowej, w samym ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

235 000 PLN (14 688 zł/m2)

1
1
16 m2
1936
15675949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23759171 15675949 Niewielkie mieszkanie  w przystępnej cenie w samym centrum miasta niedaleko Rynku ul. Komuny ParyskiejIdealne dla pary, singla, studenta i inwestora. Niewielka powierzchnia 26,58m2 mieści w sobie salon z otwartą kuchnią, łazienkę z prysznicem, przedp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

370 000 PLN (14 231 zł/m2)

1
1
26 m2
1920
15821070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633143 15821070 Idealne mieszkanie na start studiów lub pod wynajem Wrocław Fabryczna, ul. KozanowskaNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w kameralnej, niskiej zabudowie przy ul. Kozanowskiej na wrocławskim Kozanowie. Lokal znaj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

470 000 PLN (9 592 zł/m2)

3
1
49 m2
1930
15527010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20522560 15527010 Mieszkanie z widokiem na park - Kępa Mieszczańska !!!!Mieszkanie dla pary, singla a także inwestora (w tym miejscu zawsze się wynajmie w dobrej cenie) z widokiem na park w najbardziej pożądanej wrocławskiej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej.Idea...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (20 698 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15611897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22439894 15611897 Świetna inwestycja na Psim Polu !!!Duży, 2 piętrowy dom z poddaszem użytkowym i piwnicą idealny pod przedszkole, żłobek, siedzibę firmy, siłownię, SPA, hostel, hotel, biura, itp. Wrocław Psie Pole, ulica KowieńskaPerfekcyjne rozwiązanie dla rodziny w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 700 000 PLN (6 296 zł/m2)

8
2
270 m2
1991
15570214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21533304 15570214 Wrocław - Lipa Piotrowska - Okazja inwestycyjna. Działka o sporym potencjale inwestycyjnym. Nie jest objęta miejscowym planem  zagospodarowania  co umożliwia ubieganie się o przeznaczenie według zamierzeń nowego właściciela. Kształt i położenie dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (632 zł/m2)

-
-
3481 m2
-
15339495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16240510 15339495 Dom w którym z powodzeniem mogą mieszkać dwie rodziny. Ilość pokoi i dwa niezależne wejścia dają możliwość przystosowania domu dla dwóch niezależnie funkcjonujących rodzin. Dom sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem dla rodzin lub pracownik...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 457 000 PLN (12 285 zł/m2)

7
1
200 m2
1925