• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 643

14699833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2984925 14699833 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie zachęcam do wynajęcia przestronnego apartamentu z 2018 roku z bardzo dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na stronę wschodnią, ogrzewanie miejsce, woda wliczona w czynsz. Osiedle z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (53 zł/m2)

3
-
60 m2
2018
15889738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860639 15889738 Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63.Kluczowe informacje:Lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (Przedmieście Oławskie)Poziom: 1 (bardzo wygodny i szybki wjazdwyjazd)Numer miejsca: 143Udogodnienia: Ob...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15881605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641295 15881605 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerW trakcie sprzedaży.We speak English & German. Offer below.Zobacz film: https:youtu.beQx7F66VrHHwPrzytulny azyl w mieście? Mieszkanie idealne na start?Dokładnie tak!Oto trzypokojowa perełka we Wroc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (9 483 zł/m2)

3
-
58 m2
1938
15841476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789987 15841476 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058wolne od 01.04.2026Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na Psi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (51 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15849481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26969241 15849481 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,78 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Stanisława Worcella 2 we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

700 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
-
82 m2
1910
15812122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26466445 15812122 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,92 m2.Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w budynku przy Alei Wiśniowej.Otoczenie nieruchomośc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (9 426 zł/m2)

3
1
61 m2
1960
15886011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27746286 15886011 Wysoki standard 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem Nowa Pabianicka KrzykiOpiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Nowa Pabianicka. Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 250 PLN (88 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15889691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858725 15889691 Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m², zlokalizowane na spokojnych Maślicach we Wrocławiu.Mieszkanie w nowym budownictwie, idealnie sprawdzi się dla rodziny – jest funkcjonalnie rozplanowane, co zapewnia wygodę codzienne...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

897 800 PLN (13 400 zł/m2)

3
-
67 m2
2020
15877576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27573911 15877576 Opiekun Oferty:Dominika KasprzykTel: +48 602-101-602(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Planty Racławickie, fitness tylko dla mieszkańców, zamknięte ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2022
15834924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26789986 15834924 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058***wolne od zaraz***Lokalizacja:Nieruchomość znajduje na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum oraz wygodny dojazd do obwodnicy i autostra...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (65 zł/m2)

3
-
57 m2
2017
15834018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728053 15834018 Wysokie stropy, duże okna, balkonMieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :)Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:U...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1910
15870640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27434984 15870640 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 39,07 m2, które mieści się na IV piętrze, w nowym budynku z windą przy ul. Legnickiej.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (17 410 zł/m2)

1
1
39 m2
2020