• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 643

15776331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702920 15776331 Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje możliwość dokupienia ok. 160 m sąsiedniej działki w bardzo atrakcyjnej cenie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (6 658 zł/m2)

4
1
120 m2
1930
15853724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27055139 15853724 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (26 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15377508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17178471 15377508 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5m2.Nieruchomość składa się z:- salonu- sypialni 1- sypialni 2- kuchni- łazienki- przedpokoju.Do mieszkania przynależy balkon oraz duża piwnica (6,25m2).Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 900 PLN (10 343 zł/m2)

3
-
72.5 m2
1930
15881072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622379 15881072 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,91 m, położone na wysokim parterze w budynku z 2007 roku.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest prz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
1
47 m2
2007
15171186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11591886 15171186 Luksusowe mieszkanie 110m2, Oporów, 2 balkony, garaż AGENT PROWADZĄCYSYLWIA BEDNARSKATEL. 664 -087 -796For English version scroll down***DOSTĘPNE OD CZERWCA***Polecam luksusowe 3pok. mieszkanie o pow.110m2 usytuowane na zamknietym osiedlu w spokojnej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15742329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24990435 15742329 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie znajduje się w cichej i zielonej części miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do centrum. W pobliżu znajdują się skl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (11 817 zł/m2)

3
1
82 m2
2000
15845506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26862907 15845506 Opiekun oferty:Kamil Swatowskitel. 602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo łatwym dostępem do tętniącego życiem centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w t...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15889749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860869 15889749 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,9 m2 z balkonem znajdujące się na Śródmieściu - w cichej uliczce tuż przy ogródkach działkowych. Przeniesienie własności możliwe we Wrześniu.OPIEKUN OFERTYREAL ESTATE AGENTSzymon Mazur telefon 602 10...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
-
66 m2
2002
15867083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334993 15867083 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602*** WOLNE OD 01062026 ***Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,,Dorzecze Legnickiej'' z 2019 roku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
14699833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2984925 14699833 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie zachęcam do wynajęcia przestronnego apartamentu z 2018 roku z bardzo dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na stronę wschodnią, ogrzewanie miejsce, woda wliczona w czynsz. Osiedle z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (53 zł/m2)

3
-
60 m2
2018