• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 978

15896466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27981118 15896466 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 67 m2. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum, zaledwie 50 m od przystanków komunikacji miej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

765 000 PLN (11 418 zł/m2)

2
1
67 m2
1960
15892982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899544 15892982 Twoja oaza spokoju na Białym Kamieniu – 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wprowadzenia Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz wśród zieleni, nie rezygnując z miejskich wygód? To mieszkanie na wałbrzyskim Białym Kamieniu z widokiem na ...

Wałbrzych (Biały kamień) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

399 000 PLN (6 573 zł/m2)

3
1
60.7 m2
1990
15821472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupokojowe 26611196 15821472 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                          Mieszkanie dwupokojoweOd zaraz   Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,98 m2 położone w Lubinie, województwo dolnośląskie. Mieszkanie znajdu...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

234 000 PLN (6 324 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15896465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981119 15896465 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego (74 m2) w doskonałej lokalizacji - ul. Legnicka. Nieruchomość jest w pełni wyposażona i świeżo po remoncie, nie wymaga dodatko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (13 365 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15870298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27425847 15870298 Ogłoszenie nr 28PN2026 Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 70,92 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Świdnickiej 44 w Dzierżoniowie, w...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15859552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168725 15859552 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

134 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15835840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26705224 15835840 Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 593 o powierzchni 74cm², zapisanej w księdze wieczystej SW2K0001...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

7 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
74 m2
-
15835837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26705216 15835837 Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi działka nr 1473 o powierzchni 11894 m², zapisanej w księdze wieczystej SW2K...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

495 000 PLN (42 zł/m2)

-
-
11894 m2
-
15778272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748915 15778272 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem wynoszącym 95410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udzia...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

66 000 PLN (1 650 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15896455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27980987 15896455 Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, ul. PrądzyńskiegoMieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku z windą. 3 pokoje, kuchnia w aneksie, duży balkon z widokiem na patio.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 4 piętrze...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (53 zł/m2)

3
-
62 m2
2016