• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 907

15891423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897182 15891423 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15891377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896611 15891377 Dom wolnostojący z garażem - Bystrzyca Dolna!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne o powierzchni około 140 m2 oraz piwnica o powierzchni około 70 m2.Na parterze znajduje się duża kuchnia z częścią wypoczynkową, dwa pokoje, łazienka...

Bystrzyca Górna (Bystrzyca górna) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 000 000 PLN (4 762 zł/m2)

3
1
210 m2
1939
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15876177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532539 15876177 Trzypokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zawiszów!Na powierzchnię mieszkania ok. 61,5 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój.Nieruchomość do zamieszkania - wymaga jedynie drobnego re...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

485 000 PLN (7 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1990
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (8 302 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15798289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166066 15798289 Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych!Mieszkanie do remontu.Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie dwustronne, samodzielne ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (8 091 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15784942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25864575 15784942 DOM ZAREZERWOWANY ! Elegancki, komfortowo urządzony nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod samą Świdnicą!Dom w wysokim standardzie, wykończony został materiałami najwyższej jakości, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. To jest dom dla osób cen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 230 000 PLN (9 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2023
15767520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529357 15767520 Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty salon z kuchnią, łazienka, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz wi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (8 663 zł/m2)

4
2
98 m2
2023
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 INWESTYCJA, KTÓRA ZARABIADochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie.Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję!Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania.Każde z mieszkań składa się z...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15757861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308267 15757861 Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, I piętro!Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi zewnętrzne...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

360 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
46 m2
1960
15743908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027236 15743908 Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję!Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie mieszkanie, to studio, gdzie znajduje się pokój z aneksem kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

518 900 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
98 m2
1939