• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 904

15858525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27150252 15858525 Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie na I piętrze, na zamkniętym osiedlu nieopodal Świdnicy.Osiedle ArkadiaNa powierzchnie mieszkania ok. 69 m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon (z salonu wydzielona część sypialna), dwa poko...

Komorów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

579 100 PLN (8 393 zł/m2)

3
1
69 m2
2008
15751685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25145766 15751685 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz ustawny przedpokój.W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 900 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15735163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24850999 15735163 Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej!Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na tym poziomie pierwo...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1939
15896349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977779 15896349 Dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy w Jaworzynie Śląskiej!Na powierzchnię mieszkania ok. 35 m2 składają się: otwarta kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wc oraz otwarty przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętr...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

175 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1940
15896111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27968848 15896111 Prezentujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! ul. KunicZDJĘCIA POGLĄDOWE! Mieszkanie po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania składają się pokój z kuchnią, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PC...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15891423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897182 15891423 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15891377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896611 15891377 Dom wolnostojący z garażem - Bystrzyca Dolna!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne o powierzchni około 140 m2 oraz piwnica o powierzchni około 70 m2.Na parterze znajduje się duża kuchnia z częścią wypoczynkową, dwa pokoje, łazienka...

Bystrzyca Górna (Bystrzyca górna) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 000 000 PLN (4 762 zł/m2)

3
1
210 m2
1939
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15876177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532539 15876177 Trzypokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zawiszów!Na powierzchnię mieszkania ok. 61,5 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój.Nieruchomość do zamieszkania - wymaga jedynie drobnego re...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

485 000 PLN (7 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1990
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (8 302 zł/m2)

3
-
53 m2
1900