• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 892

15631231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22867504 15631231 Na sprzedaż połowa bliźniaka w Zgorzelcu - przestronne mieszkanie z dużym potencjałem. NOWA NIŻSZA CENA! 699 000 zł 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu! N...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15513822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20209475 15513822 Na sprzedaż prawo własności do niezabudowanej działki gruntu o pow. 2.2820ha położonej w w miejscowości Trójca, gmina Zgorzelec, powiat zgorzelecki,, woj. dolnoślaskie. Działka położona jest przy drodze głównej Zgorzelec- Bolesławiec-Wrocław. Teren ...

Trójca (Trójca) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 372 740 PLN

-
-
22820 m2
-
15494866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19822069 15494866 OFERTA WYNAJMU. Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji, Zgorzelec. Oferujemy do wynajęcia jasną, komfortową i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 28 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w zadbanym bloku w atrakcyjnej części mias...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 500 PLN (54 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15486565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 19637601 15486565 DO WYNAJĘCIA HALEMAGAZYNOWOPRODUKCYJNEPARK LOGISTYCZNY W ZGORZELCU ! Do wynajęcia hale magazynowoprodukcyjne o powierzchni od 400 do 12.500 m2 położone w Zgorzelcu. Obiekt wyróżnia doskonała lokalizacja zapewniająca bezpośredni dostęp do między...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

9 584 PLN (24 zł/m2)

11
1
400 m2
-
14852415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3411925 14852415 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomości gruntowe stanowiące działkę o charakterze przemysłowym, usługowym, produkcyjnym, w części mieszkaniowym o łącznej powierzchni 21.019 m2 położoną w Zgorzelcu przy ul. Fabrycznej. Atrakcyjny teren pod inwestycję, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 732 470 PLN

-
-
21019 m2
-
14852370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3411922 14852370 NOWA OFERTA Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę budowlano-usługową o powierzchni 13.379 m2 położona w Zgorzelcu, bardzo blisko centrum, przy ul. Ks. Kozaka. W najbliższej okolicy tereny zielone, lasy, domy jednorodzinne,...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 739 270 PLN

-
-
13379 m2
-
14572337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15726 14572337 Do wynajęcia 2 pomieszczenia z toaletą i korytarzem wewnętrznym do współkorzystania o powierzchni 43.62 m2 mieszczące się na II piętrze budynku. Standard lokalu oceniany jest jako dobry. Budynek, w którym znajduje się proponowana nieruchomość podł...

Zgorzelec (Ścisłe centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 352 PLN (31 zł/m2)

2
1
43 m2
-
13711581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15691 13711581 Do wynajęcia moduł 3 pomieszczeń o powierzchni 71.17 m2, która obejmuje również toaletę i korytarz, usytuowane na II piętrze. Budynek podłączony jest do sieci miejskiej ZPEC Zgorzelec co skutkuje centralnym ogrzewaniem o najniższym współczynniku kos...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 206 PLN (31 zł/m2)

3
1
71 m2
-
15889982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27866315 15889982 Łagów działka budowlana 1036 m2 media nowy kompleks Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1036 m2, położona w miejscowości Łagów, w kameralnym, nowo powstającym kompleksie działek. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

190 000 PLN

-
-
1036 m2
-
15867777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351872 15867777 Nowoczesny dom na dużej działce przestrzeń, światło i komfort Zgorzelec 1 250 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Zgorzelcu, wybudowany na bazie projektu Szmaragd 5, z wprowadzonymi zmianami indywidualnymi, które nadają mu ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

5
1
162 m2
-
15858750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27154380 15858750 TOP INWESTYCJA. Gotowiec 48 m2 w Zgorzelcu, Stopa zwrotu od zaraz! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, zlokalizowanego na pożądanym pierwszym piętrze. To idealna propozycja dla inwestora szukając...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15849907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982551 15849907 Wyjątkowa okazja. Dom do remontu na dużej działce - Łagów (k. Zgorzelca). Szukasz miejsca z duszą, gdzie naprawdę odetchniesz? Ta oferta to rzadkie połączenie prestiżowej lokalizacji w Łagowie z imponującą przestrzenią. To idealna baza pod Twój wyma...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

380 000 PLN (4 750 zł/m2)

3
1
80 m2
-