• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 904

15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15877886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27583499 15877886 Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany na terenie strefy przemysłowej w Wykrotach ok. 30 km od Bolesławca. Całkowita powierzchnia zabudowy, obejmująca halę, część biurową oraz zadaszenia, wynosi blisko 9 000 m². Nieruchomość poł...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

23 914 076 PLN (2 722 zł/m2)

1
-
8786 m2
2004
15863851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27257597 15863851 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania w centralnej części Oławy. Lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację autobusową z głównymi arteriami miasta.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Otoczenie ni...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

465 000 PLN (11 625 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15873088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512035 15873088 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania z dodatkową z nyżą o metrażu 68 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta zaledwie kilka minut pieszo od Dwo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15896215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973183 15896215 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle_.Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karło...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 999 PLN (10 832 zł/m2)

3
1
60.01 m2
2000
15896822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27988453 15896822 Do wynajęcia lokal przy głównej ulicy ul Legnicka, duży ogródek ponad 100m2, od kwietnia Czynsz najmu 2499zl plus zarzadca prąd i wodaZapraszam serdecznie Biuro 789100422Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (42 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15861514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207461 15861514 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (13 043 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15807446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26365799 15807446 Świetne 5-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - idealna inwestycja! Wrocław - ul. Kościuszki Krzyki Centrum CENA: 800 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84 m² , położone na 1. piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (9 524 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15885883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743200 15885883 Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, 33 m² - Wrocław Radwanice Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze domu jednorodzinnego w dzielnicy Wrocław - Radwanice. Lokal posiada niezależne wej...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 500 PLN (45 zł/m2)

1
-
33 m2
2023
15819387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638967 15819387 Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone w samym centrum, przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja pomiędzy dworcem kolejowym Wrocław Główny a Rynkiem sprawia, że mieszkanie może być wykorzystywane nie tylko jako dogodne lokum dla rodzin...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (11 648 zł/m2)

3
-
59.84 m2
1990
15710019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24368775 15710019 Do zaoferowania mamy dwukondygnacyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,78m2 z ogrodem 90m2 położony na kameralnym osiedlu zlokalizowanym zaledwie 4km od północnej granicy Wrocławia co umożliwia szybki dojazd do centrum miasta...

Kryniczno (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

799 000 PLN (9 424 zł/m2)

4
-
84.78 m2
2024