• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 796

15472503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19343312 15472503 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 28,6 m2- Sypialnia 11,93 m2- Ł...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 549 PLN (19 212 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15438899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18564205 15438899 Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikLicencja PFRN 23867602 101 602Wyjątkowe mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim!Najważniejsze informacje: - Lokalizacja w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego- Kamienica zaprojektowana przez Maxa Berg...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 279 000 PLN (16 190 zł/m2)

3
-
79 m2
1910
15438626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18559415 15438626 Działka budowlana (zabudowa mieszkaniowa i usługi turystyczne) we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej. W pobliżu Jaskini Niedźwiedziej oraz w pobliżu dziesiątek atrakcji turystycznych w regionie. Powierzchnia 13.890 m2.Opiekun oferty:Emilian JanuszTe...

Kletno (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

1 666 800 PLN

-
-
13890 m2
-
15426881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18316900 15426881 Opiekun oferty:Weronika Woźniak602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej o powierzchni 1247m2. Przeznaczenie gruntu na budowę hali produkcyjno-magazynowej. Możliwość zakupu drugiej przyległej działki (141) o tym samym prze...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

814 365 PLN

-
-
1247 m2
-
15402621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17744411 15402621 Nowoczesny lokal użytkowy na Kępie MieszczańskiejOpiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602 Cena do negocjacji !Podstawowe informacje:Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,02 m2, z witrynami, z wejściem prosto z ulicy, na Kępie Mieszczańskiej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

11
-
56 m2
2019
15324082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15796526 15324082 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15323616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15779692 15323616 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

390 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15318112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 15653108 15318112 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3554 m2. Woda i prąd. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy pl...

Siedlce (Dolnośląskie, gm. Oława)

355 400 PLN

-
-
3554 m2
-
15170244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 11558987 15170244 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:- Okolica willowa- 750 m do Rynku- w okolicy tereny zielone, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, infrastruktura handlowo-usługowaUkład budynku:Kamienica jest 3 kondygnacyjna, ...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

5 500 000 PLN (7 618 zł/m2)

11
-
722 m2
1900
15049556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 8092666 15049556 MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO OBSZARU PRZEMYSŁOWO SKŁADOWEGO, POŁOŻONEGO W PÓŁNOCNO-ZACHODNIEJ CZĘŚCI MIASTA KŁODZKA.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka znajduje się w miejscowości Kłodzko.PARAMETRY:...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

1 582 801 PLN

-
-
13081 m2
-
14914839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 4630135 14914839 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki Dom stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,53m2 położony jest w gminie Kobierzyce, w miejscowości Domasław.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, ...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 150 000 PLN (8 582 zł/m2)

5
-
134 m2
2023
14712753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48499 14712753 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 177,08m2 znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Wielkiego.W lokalu można prowadzić wszystkie rodzaje usług, jak również gastronomię.Doskonała lokalizacja ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (14 124 zł/m2)

11
-
177 m2
-